logo Zespół Szkół nr 6
im. M. Rataja
w Ełku
 
19-300 Ełk, ul. Kajki 4, tel.87 610-23-62
Sekretariat 7:00-15:00    Napisz do nas: zs6@elk.edu.pl
logo Szkoła w obiektywie -kliknij-  
Strona główna
Poradnik interesanta
Orlik
Usługi noclegowe
Wynajem pomieszczeń
i powierzchni reklamowych
Przetargi
REKRUTACJA 2019/2020
Pracownicy szkoły
Dokumenty szkoły
e-Dziennik
Lista podręczników
Zasady funkcjonowania dziennika
Dla rodzica
Dla ucznia
Samorząd
Do pobrania
Matura
Egzamin zawodowy
Kalendarium
Historia szkoły
Osiągnięcia
Realizowane projekty
Szkoła w obiektywie
Gazetka szkolna
Blog edukacyjny
Kącik kulinarny
"Edukacja Globalna"
Partnerzy szkoły
Oferty staży zawodowych
Ważne strony
Szkoła promująca zdrowie
 
 
 
Oferty staży zawodowych
"Potocki Gałkowo"

Restauracja "Potocki Gałkowo" położona 2 km od Ukty, zatrudni odpowiedzialne i chętne do pracy osoby do pracy . Oferujemy pracę zarówno sezonową w miesiącach czerwiec-wrzesień jak i możliwość stałej współpracy oraz stażu na następujących stanowiskach: pomoc kucharza kelner/barman Wymagania: Zaangażowanie, dyspozycyjność, kultura osobista, książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wcześniejsze doświadczenie mile widziane.

Chętnym zapewniamy nocleg i wyżywienie.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Agata Rudnicka - Potocki Gałkowo
Gałkowo 46, 12-12-220 Ruciane Nida
Kom.664-704-683
e- mail: galkowo.potocki@gmail.com


Folwark Luknajno

PRACA W OBIEKCIE TURYSTYCZNYM na terenie MIKOŁAJEK. Oferta pracy (Możliwość pracy od maja do września 2016) na stanowisko:
kelner/ka – recepcjonista/ka
pomoc kuchenna
pokojówka
Wymagane doświadczenia: Kelner/ka- recepcjonista/ka – znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, uczciwość, miła aparycja.
Kucharz/kucharka - umiejętność pracy w zespole, uczciwość, samodzielność, doświadczenie w branży gastronomicznej. Zapewniamy zakwaterowanie. Jest również możliwość odbycia praktyk zawodowych dla uczniów! Zgłoszenia oraz CV prosimy kierować na nr tel.
502 264 261 lub e-mail:folwark@luknajno.pl


Folwark Łękuk

Oferta pracy na stanowisko:
Recepcjonista
Kelner
Masażysta- SPA
Event manager
Marketing/sprzedaż
W otulinie Puszczy Boreckiej, w krainie Dzikich Mazur, nad jeziorem, wśród malowniczych pól i łąk…
Folwark Łękuk
Ośrodek Aktywnej Rekreacji
Łękuk Mały 8
11-510 Wydminy
kom.: +48 604 522 695
Telefon stacjonarny: +48 (87) 428 40 59


PRACA W RESTAURACJI

Nowa restauracja w Ełku poszukuje pracowników na stanowisko: kelner/ka, barman/barista, pomoc kuchenna. Wymagania to min. średnie wykształcenie, sumienność, chęć do pracy, uczciwość i mile widziane doświadczenie w branży. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, miłą atmosferę i możliwość rozwoju. Prosimy o wysyłanie CV na adres: katarzyna.babicka@beszamel.com lub o kontakt pod numerem telefonu: 504683840.Oferty staży zawodowych dla absolwentów

Witam Jestem restauratorem z trójkata Ryn-Giżycko-Mikołajki. Nasza restauracja jest biznesem sezonowym od kwietnia do października. Poszukujemy młodych,ambitnych ludzi do pracy u nas w charakterze kucharza i obsługi klienta.Jesteśmy jedną z 4 najlepszych restauracji w naszym regionie i jedną z 250 nominowanych [Gault &Millau]w kraju. W ciagu ostatnich kilku lat importowaliśmy pracowników z b.odległych miast. Raz mieliśmy okazję pracy z Państwa absolwentką i była ona owocna,aczkolwiek krótka ponieważ kolidowała ze studiami. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe łącznie z wiktem i opierunkiem w naszym domu.Jest on oddalony ok.100m od miejsca pracy,barki zacumowanej na jez.Jagodne. Nasz obiekt można zobaczyc na naszej stronie www. zatokadobrejnadziei.com lub na F-booku Barka/mazury. Więcej informacji w bezpośrednim kontakcie pozdrawiam Janusz Chruściel-601357788Oferta pracy dla absolwentów

Agencja pracy Mazuryjob.pl prowadzi rekrutacje na stanowiska: pomoc kuchenna, kelner/barman, ratownik basenowy, animator czasu wolnego, pokojowa


Restauracja "Biały Żagiel" poszukuje osób do pracy.

Kontakt telefoniczny do restauracji (87) 621 23 66 lub po bezpośrednim skontaktowaniu się osób zainteresowanych z p. Iwoną Pierzchała lub p. Małgorzatą Włodarczyk numer telefonu do właścicieli restauracji. 
| | | |